No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija” sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” reģistrētajiem pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt  e-grāmatas  - latviešu un tulkoto autoru darbus latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Pakalpojums „3td E-grāmatu bibliotēka” ir pieejams tikai reģistrētiem bibliotēku lasītājiem (ar bibliotēkas izveidotu grāmatu rezervēšanai Alise katalogā attālinātās piekļuves lietotāja kontu) tīmekļa vietnē www.3td.lv, kur sadaļā „Par e-grāmatu bibliotēku” atrodama arī plašāka informācija par reģistrēšanās un lasīšanas nosacījumiem.

 PAR 3TD E-GRĀMATU BIBLIOTĒKU

Reģistrēšanās notiek vietnē www.3td.lv, kur sākumlapas augšējā joslā jāizvēlas iespēja Reģistrēties

INFORMĀCIJA UN LIETOŠANAS PAMĀCĪBA DARBAM AR “3TD E-GRĀMATU BIBLIOTĒKU”

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SVARĪGI: Ja līdz šim lasītājam nav lietotājvārda un paroles tiešsaistes kataloga izmantošanai, tad lasītājam jāvēršas savā bibliotēkā to saņemšanai vai rakstīt www.liepajasczb.lv!

SVARĪGI: E-grāmatu lasīšana nav pieejama lietotājam, ja bibliotēkā nav savlaicīgi atdotas visas izsniegtās grāmatas un citi informācijas resursi.

VEIKSMĪGU E-GRĀMATU LASĪŠANU!