Bibliotēkas skatlogos apskatāma lietuviešu mākslinieces

Elvitas Šeputaites darbu - griezumi papīra mākslā izstāde

Grāmatu nodošanas iekārta 24/7

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunākā informācija!

  • Svarīga informācija – atcelts pasākums!

2023. gada 15.septembrī  plkst. 15.00 Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā plānotā  saruna “Mākslīgā intelekta dzeja un tās ierobežojumi”  nenotiek.

Aktuāla informācija  par pārceltā pasākuma norises laiku  -  www.liepajasczb.lv

  • Liepājas un Dienvidkurzemes novada kopkatalogam jauns vizuālais izskats un funkcionalitāte!  Aicinām aplūkot un novērtēt jauno Liepājas un Dienvidkurzemes novada kopkatalogu: 
          https://liepaja.biblioteka.lv/AlisePAC

Izstāde "Latviešu Avīzēm -200"

Atzīmējot pirmā latviešu valodā drukātā laikraksta “Latviešu Avīzes” 200 gadus, kopš tā pirmā numura iznākšanas, Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas E-lasītavā eksponēta izstāde, kura  iepazīstina ar izdevuma vēsturi, tā tapšanas gaitu, iesaistītajām personām. Izstādē atspoguļotas aktualitātes, par kurām rakstīja laikrakstā pirms 200 gadiem.  Izstāde veidota kā daļa no LNB pasākumu cikla “Latviešu grāmatai 500”.


  • Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes


Noderīga un saistoša informācija ikvienam interesentam!

3 TD e-grāmatas

No 2019. gada 6. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt latviešu autoru e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS