Jaunākā informācija par LNB Datu centra avārijā bojāto kultūras resora IT sistēmu atjaunošanu

2024. gada 11. jūlijā atjaunota Bibliotēku informācijas sistēmas ALISE darbība Liepājas un Dienvidkurzemes publiskajās bibliotēkās.

Ir pieejami sekojoši pakalpojumi:

  • Liepājas un Dienvidkurzemes novada tiešsaistes katalogs,
  • grāmatu izsniegšana un rezervēšana,
  • lietošanas termiņa pagarināšana.

Izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu -  24/7!

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunumi

Galerija

Septembra nogalē Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālē “Varavīksne” un bērnu bibliotēkā “Vecliepājas rūķis” viesojās rakstniece Laura Vinogradova.
Laura Vinogradova ir latviešu rakstniece, kas raksta kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.
2021. gada pavasarī L. Vinogradova par garstāstu “Upe” saņēmusi Eiropas Savienības  Literatūras balvu. Šo balvu piešķir jauniem, daudzsološiem autoriem.

PROJEKTI
  • Liepājas  Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes
No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS