DAUDZ LAIMES, LATVIJA!

"Mēs, Latvijas cilvēki, esam atslēga visam, kas ar Latviju ir noticis un notiks. Mēs esam Latvija."

/Mārtiņš Ķibilds/

Konference
 "LAIKS. CILVĒKI. BIBLIOTĒKA." 
un 
Voldemāra Caunes balvas 
 "Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem" pasniegšana 

2022.gada 25.novembris

Grāmatu nodošanas iekārta 24/7

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunākā informācija

  • Liepājas un Dienvidkurzemes novada kopkatalogam jauns vizuālais izskats un funkcionalitāte!  Aicinām aplūkot un novērtēt jauno Liepājas un Dienvidkurzemes novada kopkatalogu https://liepaja.biblioteka.lv/AlisePAC

Galerija

2022. gada 6.oktobrī Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā notika  saruna ar rakstnieku un kultūras žurnālistu Arno Jundzi. Sarunu  ar Arno Jundzi par romānu “Es nemiršu nekad”, kurš stāsta  par latviešu dzejnieku, tulkotāju un publicistu Eduardu Veidenbaumu (1867–1892), un ne tikai par šo darbu, vadīs literatūras eksperte Liega Piešiņa.

Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes

Izstādes, pasākumi un citi notikumi: 2022. gada novembris

    

LIEPĀJAS PASĀKUMU KALENDĀRS


   

3 TD e-grāmatas

No 2019. gada 6. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt latviešu autoru e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi

Reģistrēšanās