Jaunākā informācija par LNB Datu centra avārijā bojāto kultūras resora IT sistēmu atjaunošanu

2024. gada 11. jūlijā atjaunota Bibliotēku informācijas sistēmas ALISE darbība Liepājas un Dienvidkurzemes publiskajās bibliotēkās.

Ir pieejami sekojoši pakalpojumi:

  • Liepājas un Dienvidkurzemes novada tiešsaistes katalogs,
  • grāmatu izsniegšana un rezervēšana,
  • lietošanas termiņa pagarināšana.

Izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu -  24/7!

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunumi

Galerija

2022. gada 6.oktobrī Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā notika  saruna ar rakstnieku un kultūras žurnālistu Arno Jundzi. Sarunu  ar Arno Jundzi par romānu “Es nemiršu nekad”, kurš stāsta  par latviešu dzejnieku, tulkotāju un publicistu Eduardu Veidenbaumu (1867–1892), un ne tikai par šo darbu, vadīs literatūras eksperte Liega Piešiņa.

PROJEKTI
  • Liepājas  Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes
No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS