Bibliotēkas skatlogos apskatāma lietuviešu mākslinieces

Elvitas Šeputaites darbu - griezumi papīra mākslā izstāde

Grāmatu nodošanas iekārta 24/7

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunākā informācija!

  • Svarīga informācija – atcelts pasākums!

2023. gada 15.septembrī  plkst. 15.00 Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā plānotā  saruna “Mākslīgā intelekta dzeja un tās ierobežojumi”  nenotiek.

Aktuāla informācija  par pārceltā pasākuma norises laiku  -  www.liepajasczb.lv

  • Liepājas un Dienvidkurzemes novada kopkatalogam jauns vizuālais izskats un funkcionalitāte!  Aicinām aplūkot un novērtēt jauno Liepājas un Dienvidkurzemes novada kopkatalogu: 
          https://liepaja.biblioteka.lv/AlisePAC

Galerija

Liepājas Dzejas dienas 2023 publiskajās bibliotēkās skanēja no 11. līdz 16. septembrim. Šogad Dzejas dienu moto -  dzejnieka  Imanta Ziedoņa vārdi "Laiki nav svarīgi. Svarīgs ir cilvēks". Liepājā Dzejas dienu laikā bibliotēkās viesojās dzejniece Jana Egle,  mūziķis un bērnu dzejoļu grāmatas “Drošāks es” autors Arturs Gruzdiņš, dzejniece, komiksu māksliniece un ilustratore Lote Vilma Vītiņa,  žurnāliste un literatūras zinātāja Liega Piešiņa.

Foto; Kārlis Volkovskis


  • Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes


Noderīga un saistoša informācija ikvienam interesentam!

3 TD e-grāmatas

No 2019. gada 6. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt latviešu autoru e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS