LATVIJAS DALĪBAI

 EIROPAS SAVIENĪBĀ -  20

Plašāka informācija

Izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu -  24/7!

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunumi

Galerija

Liepājas Dzejas dienas 2023 publiskajās bibliotēkās skanēja no 11. līdz 16. septembrim. Šogad Dzejas dienu moto -  dzejnieka  Imanta Ziedoņa vārdi "Laiki nav svarīgi. Svarīgs ir cilvēks". Liepājā Dzejas dienu laikā bibliotēkās viesojās dzejniece Jana Egle,  mūziķis un bērnu dzejoļu grāmatas “Drošāks es” autors Arturs Gruzdiņš, dzejniece, komiksu māksliniece un ilustratore Lote Vilma Vītiņa,  žurnāliste un literatūras zinātāja Liega Piešiņa.

Foto; Kārlis Volkovskis

PROJEKTI
  • Liepājas  Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes
No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS