LATVIJAS DALĪBAI

 EIROPAS SAVIENĪBĀ -  20

Plašāka informācija

Izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu -  24/7!

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunumi

Galerija

Bērnu bibliotēkā “Vecliepājas rūkis” 2024. gada 27.janvārī tika atklāta ceļojošā izstāde “Apkārt Latvijai zirga mugurā”. Pasākumā piedalījās  ceļojuma iniciatore  un iedvesmotāja jātniece – Tīna(Christina) Runce, un jātniece Līga Vilne, un viņas atbalstījas. Pasākumā Tīna Runce dalījās iespaidos par sieviešu un viņu zirgu Prīmas, Dempsijas un Kastaņa brīnišķīgajiem un aizraujošajiem piedzīvojumiem apkārt Latvijai gar tās sauszemes robežu, kuras garums ir 1836 km.

PROJEKTI
  • Liepājas  Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes
No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS