Izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu -  24/7!

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunumi

  • Izstāžu un notikumu plāns 2024.gada jūnijam
  • Izstāžu un notikumu plāns 2024.gada jūlijam

Galerija

Seminārā iegūtā pieredze, praktiskie ieteikumi noderēs ikdienas darbā saskarsmē ar cilvēkiem ar invaliditāti un vairos zināšanas par nepieciešamo emocionālo inteliģenci saskarsmē ar vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem.

Seminārs organizēts 2024. gada “Eiropas izaicinājuma” (“The Europe Challenge”) programmas ietvaros, kurā Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību realizē projektu “Atklāj pasauli ar citām maņām” (“Discover the world with other senses”).

PROJEKTI
  • Liepājas  Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes
No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS