Izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu -  24/7!

Grāmatu nodošanas iekārtā grāmatas iespējams nodot pirms vai pēc bibliotēkas darba laika, arī svētdienā un svētku dienās!


Jaunumi

  • Izstāžu un notikumu plāns 2024.gada jūnijam
  • Izstāžu un notikumu plāns 2024.gada jūlijam

Galerija

Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā notika (08.03.2024.) Jauniešu foruma 2.posma tikšanās, kurā  septiņas skolēnu komandas no Liepājas Valsts ģimnāzijas, Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskolas, Liepājas Jāņa Čakstes vidusskolas un Liepājas  Liedaga  vidusskolas prezentēja savas idejas kādai jābūt nākotnes bibliotēkai Liepājā.

PROJEKTI
  • Liepājas  Centrālā zinātniskā bibliotēka - starptautiskā (Lietuva, Norvēģija, Latvija) projekta "Zilās bibliotēkas"/"Blue libraries"(organizācijas un inovācijas zilai ekonomikai un ūdens piesārņojuma apzināšanai) informatīvais partneris.

Plašāka informācija par projektu


  • Latvijas-Lietuvas pārrobežu projekts “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” (LLI-110)


Aktualitātes
No 2019. gada 7. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija”, sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.


Lasīšanas noteikumi UN REĢISTRĒŠANĀS